українська російська англійська
Національна поліція України відзначила другу річницю від дня створення
04.08.2017 | 20:35
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Святкування Дня Національної поліції відбулося сьогодні, 4 серпня, у центрі Києва на Софійській площі. В урочистостях взяли участь Президент України Петро Порошенко, Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Голова Нацполіції України Сергій Князєв.

Глава держави Петро Порошенко підкреслив велике значення поліцейської реформи. «Ми разом створюємо систему, яка має гарантувати кожному громадянину України, кожному, хто приїхав до нас, – порядок і безпеку. І при цьому має бути непідкупною, відкритою, доброзичливою до громадян», – наголосив Петро Порошенко.

Президент подякував всьому особовому складу Національної поліції, а також іноземним партнерам, які підтримали реформу і допомогли її провести.

Окремо Президент України сказав про втрати, яких зазнала поліція: за два роки загинули 18 поліцейських. Усіх правоохоронців, які полягли виконуючи свій професійний обов’язок, вшанували хвилиною мовчання.

Під час урочистостей Глава Держави вручив штандарт керівника Національної поліції України очільнику відомства Сергію Князєву. Цей штандарт є символом досягнень Національної поліції України в боротьбі зі злочинністю.

Кожному поліцейському окремо і всій Нацполіції загалом за перші результати подякував Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Він також наголосив, що кожен поліцейський, приймаючи присягу Українському народові, дав клятву «Служити та захищати», тож має сумлінно виконувати свій обов’язок, аби виправдати довіру громадян. «Цей обов’язок наданий вам кожним українським громадянином. Це довіра, велика довіра. І я хочу підкреслити, якщо буде довіра, будуть і показники й відсотки. Довіра українців – є ключовою оцінкою для нас», – переконаний Арсен Аваков.

За його словами, керуючись саме цим постулатом, правоохоронці не могли лишити поза увагою ситуацію, яка склалася з маленьким українцем Глібом Хуртепою з Чернігівщини. «Цей чотирьохрічний хлопчик уже майже рік бореться з непростою хворобою. А ще Гліб хоче бути поліцейським. Він переконаний: якщо одягти поліцейську форму, якщо мати наснагу і впевненість, то можна, разом з нами, подолати і злодіїв, і хворобу», – розповів Арсен Аваков.

Він повідомив, що у день народження Гліба провідав у лікарні Голова Національної поліції України Сергій Князєв, який подарував хлопчикові спеціальну поліцейську форму. А у день народження поліції Міністр внутрішніх справ України від імені всієї поліцейської родини вручив Глібу іменний поліцейський жетон.

Цього дня справдилася ще одна заповітна мрія малюка – він взяв участь у справжньому поліцейському патрулюванні міста Києва на поліцейському мотоциклі.

Своєю чергою Голова Національної поліції України Сергій Князєв підкреслив, що створити правоохоронний орган з новою філософією, новими принципами діяльності вдалося завдяки підтримці держави та довірі суспільства.

«Ми вже можемо сказати, що протягом цього року нашими здобутками стало зниження рівня злочинності та покращення розкриття злочинів. І це тільки початок на нашому тернистому шляху», – підкреслив Сергій Князєв.

Очільник Національної поліції України привітав особовий склад відомства і наголосив, що саме рядові поліцейські – патрульні, дільничні, оперативники, слідчі – пишуть новітню історію поліції.

«Працюйте так, щоб не було соромно дивитися людям в очі. Пам’ятайте – ви, ваші вчинки, як під мікроскопом. Бо контролюючи інших, ви й самі маєте бути бездоганними», – сказав Голова Нацполіції.

 

 

версія для друку