українська російська англійська
"Поліграфічний комбінат "Україна" реінвестує у виробництво 68,5 млн грн до кінця 2017 року
09.08.2017 | 12:27
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 9 серпня, Кабінет Міністрів ухвалив рішення зменшити розмір відрахувань частини чистого прибутку ДП “Поліграфічний комбінатУкраїнадо державного бюджету. Раніше частка відрахувань становила 75%, відтепер - 40%.

Як відомо, “Поліграфічний комбінатУкраїнавиконує важливу державну соціальну функцію - виготовляє паспорти України для виїзду за кордон та ID-паспорти громадян України. Попит на них значно зріс після того, як почав діяти безвізовий режим з Європейським Союзом.

ДосіПоліграфкомбінатУкраїна” не мав достатніх коштів, щоб  придбати нове обладнання і повністю задовольнити наявний попит на виготовлення документів, тому що 75% чистого прибутку мусить перераховувати до бюджету. Мінекономрозвитку запропонував Уряду дозволити комбінату перераховувати до бюджету лише 40% чистого прибутку. Різницю між цими коштами - 35% - ”ПоліграфкомбінатУкраїназобов’язаний буде вкладати у розвиток власних виробничих потужностей, включаючи придбання додаткового обладнання для друку паспортів та ID-карт.

“Попит на біометричні закордонні паспорти злетів, коли люди переконалися, що безвіз справді діє. Ми знаємо про проблему потужностей, яку зараз має Поліграфкомбінат. Згідно з фінпланом на розвиток виробництва у 2017 році було закладено лише 43,4 млн гривень. Це  недостатньо, щоб вчасно модернізувати виробництво. Тому ми пропонуємо дозволити ПоліграфкомбінатуУкраїназдійснити додаткові інвестиції у свої потужності вже зараз. Це 68,5 млн грн до кінця цього року і близько 123 млн грн у 2018 році. Так, Поліграфкомбінат зможе пристосувати виробництво до попиту на власну продукцію і загалом має стимулювати розвиток підприємства”, - коментує рішення Уряду Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"