українська російська англійська
Від початку року на Херсонщині за результатами торгів в оренду передано близько 2,9 тис. га землі на суму майже 4,8 млн грн
11.08.2017 | 13:01
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У липні з торгів, організованих головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, було продано права оренди на 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на території Каховського та Новотроїцького районів. Загальна площа переданих в оренду ділянок склала понад 198,5 гектара. За перший рік користування землею переможці торгів вже сплатили на рахунки місцевих рад майже 399 тис. гривень.

Рекордні відсоткові ставки були зафіксовані під час земельних торгів у Каховському районі, де продали права оренди на дві земельні ділянки для ведення товарного сільгоспвиробництва в адміністративних межах Червоноперекопської сільської ради. Зокрема, за земельний масив площею 49 га переможець торгів запропонував 92,84% від нормативної грошової оцінки землі, що більш ніж в 11 разів перевищує стартовий відсоток. Розмір річної орендної плати склав понад 120 тис. гривень. За інший масив площею 51,18 га було запропоновано 68,92% – у 8,6 раза вище від стартового. Розмір річної орендної плати склав понад 157 тис. гривень. 

Загалом від початку року сільгоспвиробники придбали на Херсонщині права оренди на 53 земельні ділянки загальною площею 2,9 тис. га на суму близько 4,8 млн гривень.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку