українська російська англійська
Павло Розенко та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба обговорили реформу системи догляду та виховання дітей
11.08.2017 | 14:57
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба обговорили питання реалізації Плану заходів з реалізації першого етапу виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

На зустрічі також були присутні Директор Представництва Світового Конґресу Українців в Україні Сергій Касянчук, координатор проектів Конґресу Українців Канади Джон Голюк та керівник проектів Інституту суспільно-економічних досліджень Маріанна Онуфрик.

«Прийнята стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей - це реальна реформа, це реальна перспектива розвитку нашої держави і один із потужних моментів інтеграції України у світовий простір», - сказав Павло Розенко у ході зустрічі.

Очевидно, що в процесі реалізації плану заходів надзвичайно важливе завдання - побороти міфи і упередження, які існують навколо процесу деінституалізації. «Нам потрібно боротися з міфам і упередженнями навколо цього питання. Адже мета деінституалізації – не закриття, не злам чогось, а навпаки – це створення нових умов і можливостей для кожної дитини», - наголосив Павло Розенко.

Учасники зустрічі акцентували увагу на обговоренні механізмів реалізації та координації виконання відповідного плану заходів.

 

версія для друку