українська російська англійська
Павло Розенко та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба обговорили реформу системи догляду та виховання дітей
11.08.2017 | 14:57
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба обговорили питання реалізації Плану заходів з реалізації першого етапу виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

На зустрічі також були присутні Директор Представництва Світового Конґресу Українців в Україні Сергій Касянчук, координатор проектів Конґресу Українців Канади Джон Голюк та керівник проектів Інституту суспільно-економічних досліджень Маріанна Онуфрик.

«Прийнята стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей - це реальна реформа, це реальна перспектива розвитку нашої держави і один із потужних моментів інтеграції України у світовий простір», - сказав Павло Розенко у ході зустрічі.

Очевидно, що в процесі реалізації плану заходів надзвичайно важливе завдання - побороти міфи і упередження, які існують навколо процесу деінституалізації. «Нам потрібно боротися з міфам і упередженнями навколо цього питання. Адже мета деінституалізації – не закриття, не злам чогось, а навпаки – це створення нових умов і можливостей для кожної дитини», - наголосив Павло Розенко.

Учасники зустрічі акцентували увагу на обговоренні механізмів реалізації та координації виконання відповідного плану заходів.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"