українська російська англійська
Призначення Спеціального посланника Уряду ФРН - свідчення зацікавленості Німеччини в успіху реформ в Україні
16.08.2017 | 09:16
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

«Німеччина зацікавлена в успіху реформ в Україні і моє призначення Спеціальним посланником Уряду ФРН є конкретним виявом такого інтересу», - заявив Спеціальний посланник Уряду ФРН з питань реформування України у галузях урядування та децентралізації Ґеорґ Мільбрадт під час зустрічі з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Міністр наголосив, що призначення Г.Мільбрадта є результатом тісної та довірливої співпраці між Україною та ФРН та важливим кроком Великої сімки на підтримку реформ в Україні. Він також запевнив, що  МЗС України надаватиме усіляке сприяння німецькому фахівцю у виконанні поставлених завдань.

У ході бесіди були обговорені модальності мандату німецького урядового представника, а також його бачення перспектив реформістської діяльності у сфері децентралізації та державної служби. Міністр висловив впевненість, що глибокий досвід Г.Мільбрадта, а також його тверда налаштованість до роботи в Україні стануть основою його успішної та ефективної діяльності в нашій країні.


 

версія для друку