українська російська англійська
17 серпня прес-конференція щодо святкового Open Air "Кримський Дім об'єднує серця"
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

17 серпня об 11.00 відбудеться прес-конференція організаторів святкового Open Air “Кримський Дім об’єднує серця”

Місце проведення: м, Київ, вул. Суворова, 9 (Зала 1).

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Євген Нищук - Міністр культури України; Еміне Джапарова - перший заступник Міністра інформаційної політики України; Ахтем Сеїтаблаєв - генеральний директор ДП “Кримський Дім”; Алім Алієв - програмний директор ДП “Кримський Дім”.

Коротко. На прес-конференції  буде представлено програму заходів Кримського Дому до Дня Незалежності. “Кримський Дім об’єднує серця” - серія святкових подій Кримського Дому, присвячених 26-й річниці Дня Незалежності України.

Протягом всього дня, 24 серпня, на Поштовій площі триватиме святковий концерт, за участі відомих кримськотатарських та українських артистів, серед яких Злата Огнєвіч, Ельзара Баталова, Азіза Ібрагімова, джазовий піаніст та композитор Усеїн Бекіров, панк-рок гурт “Shatur-Gudur” та багато інших.

У рамках святкування також відбудеться серія майстер-класів з традиційних кримськотатарських мистецтв, зокрема за участі кераміста Рустема Скибіна та його студії, кулінарна майстерня, а також ярмарок народно-прикладного та декоративного мистецтва.

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"