українська російська англійська
Міненерговугілля сприятиме роботі інвесторів в енергетичному секторі
17.08.2017 | 09:05
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик провів засідання Робочої групи з реагування на проблеми інвесторів, за участі представників компаній членів Американської торгівельної палати в Україні та Європейської Бізнес Асоціації.

Сторони обговорили актуальні питання, порушені представниками бізнесу, а саме особливості імплементації та реалізації Закону України «Про ринок електричної енергії», лібералізації ринку газу та збільшення обсягів газовидобування, також питання приватизації в енергетичному секторі, поточний стан та перспективи закупівлі вугілля.

Ігор Насалик повідомив, що в рамках реформи державного управління в Міненерговугілля будуть створені три директорати з оновленим кадровим складом, які будуть виконувати функції щодо вироблення та реалізації державної політики в енергетичній сфері.

Окрему увагу приділено обговоренню проекту Енергетичної стратегії України, яку наразі погоджено Урядовим комітетом, та очікується схвалення відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України.

Питання енергетичної безпеки є ключовим для Міненерговугілля,  зазначив Ігор Насалик.

За підсумками зустрічі домовилися спільно з представниками бізнесу працювати над вдосконаленням нормативної бази та реалізацією Енергетичної стратегії.

 

версія для друку