українська російська англійська
21 серпня - круглий стіл "Сучасне будівництво шкіл та лікарень: що потрібно змінити у будівельних нормах?"

21 серпня 2017 року в Мінрегіоні розпочнеться круглий стіл «Сучасне будівництво шкіл та лікарень: що потрібно змінити у будівельних нормах?». Під головуванням заступника Міністра Лева Парцхаладзе відбудеться відкрите громадське обговорення нових проектів державних будівельних норм, що стосуються шкіл, дитячих садків та медичних закладів. Ознайомитися з ними можна за посиланнями:

— щодо шкіл — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-3-201h-budinki-i-sporudi-navchalni-zakladi;

— щодо дитячих садків — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-4-201h-budinki-i-sporudi-doshkilni-navchalni-zakladi;

— щодо медичних закладів — http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normuvannia/proekti-budivelnih-norm-dlya-obgovorennya/proekt-dbn-v-2-2-10-2017-budinki-i-sporudi-zakladi-ohoroni-zdorov-ya.

Для ефективної дії цих важливих ДБН Мінрегіон продовжив період їх опрацювання разом з експертами, представниками громадськості та усіма бажаючими.

Участь у круглому столі візьмуть представники Мінрегіону, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, інших центральних органів виконавчої влади, місцевої влади, фахівці у галузі будівництва та архітектури, міжнародні та громадські організації, науково-дослідні установи, представники громадськості та ЗМІ.

Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

Початок заходу: 15:00.

Для реєстрації участі у заході звертайтеся за телефоном: (044) 284-0-605 або електронною поштою MarchukIM@minregion.gov.ua.

Акредитація ЗМІ здійснюється до 12:00 21 серпня за телефоном (044) 590-47-96 або електронною поштою press@minregion.gov.ua.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня у Києві відбудеться зустріч Міністрів оборони України та Канади
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26 вересня Міністр екології та природних ресурсів візьме участь у конференції "Низьковуглицевий розвиток України"
26 вересня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах