українська російська англійська
21-23 серпня у Данії Голова Держенергоефективності представить перспективи реалізації інвестиційних "зелених" проектів в Україні

21-23 серпня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук здійснить робочу поїздку до м. Копенгаген та м. Борнхольм (Данія), де представить досягнення та плани розвитку відновлюваної енергетики України, а також розгляне можливості зміцнення співпраці двох країн та реалізації спільних проектів у цій сфері.

Зокрема, 21 серпня Голова Агентства проведе зустріч з представниками Енергетичного агентства Данії, з якими розгляне плани реалізації проекту «Українсько-данський енергетичний центр».

У ході перемовин з представниками МЗС Данії та проекту «Danida Business Finance» Голова Агентства обговорить особливості впровадження проектів з виробництва енергії з відходів. Після цього С.Савчук здійснить візит на найбільше в Данії підприємство з переробки відходів та виробництва енергії «Vestforbrændingen».

22 серпня С.Савчук відвідає ТЕЦ на дерев’яній трісці «Bornholms Energi & Forsyning» в м. Борнхольм. Крім цього, проведе зустріч із представниками компанії «EcoGrid EU» – данського проекту «розумних» електромереж, що дозволяють рівномірно розподіляти електроенергію від виробника, що працює на відновлюваних джерелах енергії, до кінцевого споживача.

Також 23 серпня заплановано зустрічі з представниками компанії «Rambøll Group» та данського державного фонду «IFU Investment Fund for Developing Countries». Фонд надає фінансування данським компаніям, які бажають вести бізнес в країнах, що розвиваються.

В рамках перемовин Голова Агентства та представники зазначених компаній розглянуть перспективи впровадження проектів з відновлюваної енергетики в Україні за участю данських компаній та фондів.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"