українська російська англійська
28 серпня в Одесі відбудеться прес-конференція, присвячена початку спільних чорноморських досліджень у відкритому морі
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

28 серпня 2017 року під час прес-конференції «Подальші дослідження Чорного моря: глибше, ближче і детальніше» буде презентовано нові методи дослідження Чорного моря та оприлюденено дані про підводне життя на філофорних полях і стан чорноморських популяцій морських ссавців.

Зокрема, проект EMBLAS-II представить нову науково-дослідну програму, яка  дасть відповідь на питання: наскільки забрудненим морським сміттям є Чорне море і  чи здатне  воно самоочищатися?

Окремо будуть озвучені нові дані щодо стану популяцій дельфінів у Чорному морі та життя на унікальному філофорному полі Зернова (найбільша природоохоронна територія в Чорному морі).

Також буде презентовано мобільний додаток “Black Sea SaveBook”(«Чорноморська книга спасіння»), завдяки якому  широкі кола  громадськості матимуть можливість долучитися до моніторингу моря.

Крім того, учасники  матимуть можливість взяти участь в екскурсіяї на науково-дослідний корабель «Маре Нігрум».

Учасники: Микола Кузьо, заступник Міністра екології та природних ресурсів України, Ярослав Слободнік, керівник проекту EMBLAS-II Олена Маслюківська-Самберг,представник Програми розвитку ООН – Україна, Георг Ханке, представник Спільного науково-дослідний центру ЄС, Арчіл Гучманідзе та команда науковців з Національного екологічного агентства Грузії, Віктор Коморін та команда науковців з Українського науково-дослідного центру екології моря, Борис Александров та команда науковців з Інституту морської біології НАНУ.

Час проведення: 10:00 - 12:00 (включаючи екскурсію).

Місце проведення: м. Одеса, вулиця Приморська, 6, Морський вокзал, 2 поверх, Одеса

Акредитація журналістів є обов’язковою. Це можна зробити за телефоном 067 9 062 061 або e-mail: Bluerivers.ukraine@gmail.com. Акредитація триватиме до  18.00  25 серпня.

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"