українська російська англійська
На Житомирщині Геннадій Зубко розповів про створення Нового освітнього простору
23.08.2017 | 18:17
CЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Програма «Шкільний автобус» - це один з ланцюжків розвитку мережі опорних шкіл (насамперед на рівні громад) та розбудови у громадах Нового освітнього простору. Про це на брифінгу у Житомирі повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Сьогодні Мінрегіон спільно з Міносвіти запроваджує в громадах новий освітній простір - це насамперед створення якісної інфраструктури, закупівлі транспорту і якісного навчального приладдя, нові підходи до дизайну і доступності шкільних приміщень для освіти наших дітей», - наголосив Геннадій Зубко.

«Для нас дуже важливо створення якісної інфраструктури навколо опорних шкіл. І в цьому напрямку ми змогли об’єднати зусилля різних джерел фінансування: ДФРР, субвенція на формування інфраструктури ОТГ, субвенція з держбюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, освітня субвенція, місцеві бюджети, кошти міжнародної технічної допомоги та спонсорські кошти», - розповів Геннадій Зубко.

За його словами, саме якісний менеджмент і координація зусиль повинні забезпечити на місцевому рівні ефективну реалізацію державної політики у сфері освіти.

Нагадаємо, 12 нових шкільних автобусів, які отримали сьогодні громади Житомирської області, були закуплені через платформу ProZorro на засадах співфінансування: "70х30" - 70% вартості – освітня субвенція з державного бюджету, 30% – за рахунок коштів місцевих бюджетів. У держбюджеті 2017 року передбачено 200 млн грн на придбання автобусів на засадах співфінансування.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - прес-конференція Міністерства фінансів за підсумками 2017 року
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці