українська російська англійська
Геннадій Зубко нагадав місцевому самоврядуванню про відповідальність
23.08.2017 | 18:26
CЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні головне питання, що хвилює людей в громадах – матеріалізація реформи децентралізації. Починаючи від створення нових об’єктів, інфраструктури, закінчуючи зміною якості життя простих українців на місцях в соціальній сфері, освіті, охороні здоров’я. На цьому наголосив під час наради з децентралізації з головами ОТГ, РДА, міськими головами Житомирщини Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 «Житомирська область, яка є в трійці лідерів по створенню ОТГ, має зайняти лідируючі позиції і по якості надання послуг. Це, в першу чергу - ваша зона відповідальності. І коли ми кажемо про передачу повноважень на місця, додаткових фінансових ресурсів – всі повинні пам’ятати про свою відповідальність не тільки при впровадженні реформи децентралізації, а й реалізації державної політики», - підкреслив Геннадій Зубко.

В ході наради Віце-прем’єр-міністр окремо зупинився і на реалізації проектів в Житомирській області, зазначивши, що до сих пір 5 ОТГ не подали проекти, які можуть реалізовуватись за рахунок держсубвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. "Державна фінансова підтримка для ОТГ не просто дається. Тому з цього приводу в мене питання до райдержадміністрацій і офісів підтримки реформ, які повинні супроводжувати цей процес. Наголошую, для мене сьогодні результат є один – це кількість наявних проектів в громадах, які можуть бути впроваджені в цьому і наступному році", - наголосив Геннадій Зубко.

Нагадаємо, доходи місцевих бюджетів в Україні з 2014 року зросли на 100 мільярдів гривень і продовжують зростати.

 

версія для друку