українська російська англійська
Уряд затвердив Стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції
24.08.2017 | 12:49
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

23 серпня 2017 року під час засідання Кабінету Міністрів України було схвалено Стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, внесену Міністерством інформаційної політики України.

Мета Стратегії – формувати ефективну та системну комунікаційну роботу з суспільством у сфері запобігання та протидії корупції.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зазначає, що схвалення Стратегії – це крок до підвищення довіри громадян до державної антикорупційної політики.

«Цей документ зокрема передбачає моніторинг індексів міжнародних рейтингів, які надають оцінку ситуації, що склалася у сфері запобігання та протидії корупції. Після сьогоднішнього схвалення, МІП у місячний строк подасть Уряду вже план заходів із реалізації Стратегії», – коментує Міністр.

Зазначимо, Стратегія розроблена міжвідомчою робочою групою з питань координації антикорупційної реформи за активної участі неурядових організацій у сфері протидії корупції.

Розробка Стратегії та внесення її на розгляд Уряду передбачені планом пріоритетних дій Уряду на 2017 рік.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. №448 утворено міжвідомчу робочу групу з питань координації антикорупційної реформи, заступником голови якої став державний секретар МІП Артем Біденко.

 

версія для друку