українська російська англійська
Уряд затвердив Стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції
24.08.2017 | 12:49
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

23 серпня 2017 року під час засідання Кабінету Міністрів України було схвалено Стратегію комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, внесену Міністерством інформаційної політики України.

Мета Стратегії – формувати ефективну та системну комунікаційну роботу з суспільством у сфері запобігання та протидії корупції.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець зазначає, що схвалення Стратегії – це крок до підвищення довіри громадян до державної антикорупційної політики.

«Цей документ зокрема передбачає моніторинг індексів міжнародних рейтингів, які надають оцінку ситуації, що склалася у сфері запобігання та протидії корупції. Після сьогоднішнього схвалення, МІП у місячний строк подасть Уряду вже план заходів із реалізації Стратегії», – коментує Міністр.

Зазначимо, Стратегія розроблена міжвідомчою робочою групою з питань координації антикорупційної реформи за активної участі неурядових організацій у сфері протидії корупції.

Розробка Стратегії та внесення її на розгляд Уряду передбачені планом пріоритетних дій Уряду на 2017 рік.

Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. №448 утворено міжвідомчу робочу групу з питань координації антикорупційної реформи, заступником голови якої став державний секретар МІП Артем Біденко.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"