українська російська англійська
25 серпня Степан Кубів виступить на Інавгураційному економічному форумі Світового Конґресу Українців

25 серпня 2017 р. Степан Кубів, Перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України, виступить з головною доповіддю на Інавгураційному економічному форумі «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом і діаспорою», який організовує Світовий Конгрес Українців (СКУ) разом з Американською торговельною палатою в Україні та Канадсько-українською торговою палатою.

У Форумі також візьмуть участь Президент СКУ Євген Чолій,  Посол США в Україні Марі Йованович та Посол Канади в Україні Роман Ващук, народний депутат Ганна Гопко, Торговий Представник України Наталя Микольська, перший заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова, заступник Міністра закордонних справ Вадим Пристайко, заступник Голови АПУ Дмитро Шимків, Керівник Офісу з просування експорту Мар’яна Каганяк та інші.

Початок заходу 15:30.

Місце проведення: Hyatt Regency Kyiv Hotel, Ballroom (вул. Алли Тарасової, 5).

 

Акредитація представників ЗМІ до 18:00 24 серпня ychyzhova@chamber.ua Юлія Чижова.

Вхід за редакційним посвідченням.

 

Довідково

Інавгураційний Економічний Форум пройде з нагоди 50-ліття СКУ в рамках Річних загальних зборів СКУ, які відбудуться 25-26 серпня 2017 р. в Києві. СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе