українська російська англійська
Цінова ситуація в країні стабільна й в рамках прогнозів
08.09.2017 | 18:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ситуація в сегменті цін на споживчі товари в Україні залишається стабільною та в межах прогнозного рівня. Так, за даними Державної служби статистики України, у серпні, порівняно з липнем, зафіксовано дефіляцію на 0,1%. З початку року рівень інфляції становить 8,1%.

Як стверджують дані Держстату, коливання цін мають наразі сезонний характер. Приміром, в серпні подорожчали яйця – на 18% - після багатомісячного зниження вартості цього продукту. Натомість на 21,5% знизилися ціни на овочі нового врожаю, в той час, як на початку літа ціни на цю групу продуктів харчування зростали на фоні зниження їх запасів.

В цілому продукти харчування подешевшали на 0,6%. Цінові коливання зафіксовані на сегменті молока, м’яса, хліба й хлібобулочних виробів.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"