українська російська англійська
Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить у Дніпропетровській ОДА
20.09.2017 | 13:44
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Уперше в українській історії засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС проходить у Дніпропетровській ОДА. На першій робочій сесії учасники обговорюють, зокрема, Мінські домовленості, гуманітарну ситуацію на окупованих територіях, права людини, децентралізацію, виборчу, медичну та судову реформи, боротьбу з корупцією.

«Ми спеціально хотіли приїхати сюди, на Схід України, щоб продемонструвати свою солідарність і показати, що Європа в цей складний момент разом із вами», – зазначив співголова Парламентського комітету асоціації Україна – ЄС Даріуш Розатті.

Співголова Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС Микола Княжицький відзначив, що «вперше в історії України міждержавний орган збирається не в столиці» та подякував Дніпропетровщині «за сприяння в роботі».

За його словами, за підсумками сесії буде підписана резолюція. «У резолюції, яку ми сьогодні приймемо, буде багато важливих пунктів. Це підтримка української позиції, економічні питання, процес демократизації, боротьба з корупцією», – додав Микола Княжицький.

Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман подякував присутнім за тверду та послідовну підтримку територіальної цілісності й суверенітету України.

«Дніпропетровщина – мирний, стабільний регіон. Наші зусилля спрямовані на реалізацію ініціатив Президента України та Верховної Ради. Маємо успіхи в децентралізації, держзакупівлях «Prozorro», онлайн адмінпослугах, залученні інвестицій. Сподіваємось, що сьогоднішній захід зміцнить вже існуючі двосторонні зв’язки між Україною та Євросоюзом, матиме позитивний вплив для дипломатичного вирішення конфлікту на Сході України», – сказав він.

Робоча сесія 6-го засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС триватиме протягом дня.

 

 

 

 

версія для друку