українська російська англійська
Уряд схвалив проект Угоди між Україною і Туреччиною про взаємне сприяння та захист інвестицій
27.09.2017 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Сьогодні, 27 вересня, Уряд схвалив проект Угоди між Україною і Туреччиною про взаємне сприяння та захист інвестицій та уповноважив Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва її підписати. Угода сприятиме поглибленню економічного співробітництва між двома країнами, а також надаватиме стимули виведенню на якісно новий рівень взаємної інвестиційної активності їх резидентів.  

Положення Угоди першочергово визначають сферу практичного її застосування, шляхи сприяння інвестиціям та їхнього захисту на території обох країн, шляхи формування максимально сприятливого для двох країн режиму інвестування, а також питання організації документообігу. Проект Угоди передбачає надання інвесторам гарантій щодо захисту від незаконної конфіскації або націоналізації активів, права вільного переказу платежів закордон, суброгації*, а також визначення порядку вирішення судових суперечок між інвесторами та Урядами обох країн згідно міжнародного права.

Відповідна Угода набуде чинності з моменту отримання підтверджень щодо комплексного виконання урядами обох країн усіх необхідних для її запуску внутрішніх процедур. Вона покликана замінити діючу Угоду про сприяння та захист інвестицій від 27 листопада 1996 року, підписану у м. Анкара.  

*Суброгація — перехід до страхової компанії на підставі відповідного акту права вимоги, яке страхувальник має щодо особи, винної у збитках. Це право поширюється на страховика лише на суму фактично виплаченого ним страхового відшкодування.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС