українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
29.10.2017 | 09:06
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік через контрольні пункти в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, залишався інтенсивним.

Загалом у КПВВ було оформлено 33,7 тисячі осіб та 5,2 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7605 осіб та 1005 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 8535 осіб та 1685 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 7330 осіб та 1440 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3865 осіб та 1050 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 6380 осіб.

Сьогодні вранці в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 50/600; «Мар’їнка» – 300/100; «Новотроїцьке» – 150/100; «Гнутове» – 60/50.

Учора в КПВВ «Новотроїцьке» прикордонниками Донецького загону разом з Національною поліцією в ході реалізації отриманої оперативної інформації було затримано громадянина України, який, ймовірно, причетний до НЗФ так званої «ДНР». Громадянина передано представникам Національної поліції встановленим порядком.

А в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Майорське» та «Мар’їнка» прикордонники Краматорського загону виявили два транспортних засоби, якими через лінію розмежування мали намір перевезти 6 мобільних телефонів, планшет, зарядний пристрій та 15 акумуляторів для автомобілів на загальну суму майже 40 тисяч гривень. Автомобілі, що слідували до неконтрольованої території, та виявлений товар передано працівникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

Крім того, у КПВВ «Майорське» співробітники прикордонного відомства зафіксували один випадок пропонування неправомірної грошової винагороди за сприяння у перетині лінії розмежування. Факт давання хабара задокументовано, а правопорушника передано до Національної поліції.

Нагадуємо, контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі проведення АТО з 29 жовтня переходять на зимовий графік роботи відповідно до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей.

Пропуск осіб та транспортних засобів буде здійснюватися з 08.00 до 17.00. Таким чином час роботи усіх КПВВ стає меншим.

Зміна часового режиму в першу чергу пов’язана з безпековою складовою та направлена на убезпечення життя мирного населення, яке перетинає лінію розмежування, оскільки світла пора доби зменшується, а в темний час підвищуються ризики обстрілу з боку незаконних збройних формувань. 

Державна прикордонна служба України просить громадян врахувати цю інформацію під час планування поїздок та перетину лінії розмежування через контрольні пункти в’їзду-виїзду в районі проведення АТО.

 

 

 

версія для друку