українська російська англійська
3 листопада Держатомрегулювання вирішуватиме, чи продовжувати експлуатацію енергоблоку №3 ЗАЕС

3 листопада 2017 року о 10:00 відбудеться Колегія Державної інспекції ядерного регулювання України, на якій прийматиметься остаточне рішення щодо продовження терміну експлуатації третього енергоблоку Запорізької АЕС.

Це рішення ґрунтуватиметься на результатах Державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки енергоблоку №3 Запорізької АЕС та Комплексного інспекційного обстеження. Крім того, протягом місяця тривало громадське обговорення можливості продовження терміну експлуатації ядерної установки. 24 жовтня у місті Енергодар Запорізької області пройшли громадські слухання з цього питання.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати Колегію Держатомрегулювання, що проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 (6 поверх, зал засідань).

Контакти прес-служби: Тарас Козулько, тел. 277-12-02; моб. +38050-938-60-43; e-mail: Kozulko@hq.snrc.gov.ua, Катерина Ставнічук, тел. 277-12-02; моб. +38067-385-33-01; e-mail: stavnichuk@hq.snrc.gov.ua

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
12 грудня відбудеться церемонія передачі оперативних піротехнічних машин та георадарів-детекторів для ДСНС