українська російська англійська
15-17 листопада в м. Пекін Голова Держенергоефективності візьме участь в 5-му засіданні Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

З 14 по 18 листопада 2017 р. у складі офіційної делегації України на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим Представником України Наталією Микольською Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Пекін (КНР).

Зокрема, 15 жовтня Сергій Савчук візьме участь у засіданні Робочої групи з питань інвестиційного співробітництва в рамках 5-го засідання Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Представники Урядів обох країн будуть обговорювати можливість поглиблення торговельно-економічного співробітництва.

Сергій Савчук презентуватиме позитивні законодавчі зміни та значний інвестиційний потенціал України у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Також Голова Агентства окреслить переваги майбутнього підписання Меморандуму про взаєморозуміння у сфері відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та Національною енергетичною адміністрацією КНР.

У четвер, 16 листопада, відбудуться експертні консультації учасників заходу з питань інвестиційного потенціалу обох країн.

Цього дня Голова Держенергоефективності візьме участь у низці зустрічей із представниками потужних китайських фондів: «China-Eurasia Economic Cooperation Fund» (CEECF) та «Silk Road Fund», а також банків: «The ExportImport Bank of China» and «China Development Bank» (CDB).

Також Голова Держенергоефективності матиме нагоду обговорити можливості реалізації «зелених» проектів в Україні з різними китайськими компаніями. Зокрема, перспективи виробництва біоетанолу в Україні буде розглянуто під час переговорів з представниками таких компаній:

«Cofco Zhaodong»,

«Jilin Fuel Ethanol Co.»,

«Henan Tianguan Alcohol Chemical Group Co.».

Про можливості впровадження спільних проектів у сонячній енергетиці Сергій Савчук говоритиме з представниками компанії «Yingli Green Energy Holding Company Limited».

Крім цього, 17 листопада Сергій Савчук візьме участь у пленарному засіданні Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва. У ході виступу Голова акцентуватиме увагу на успішно діючих та потенційних проектах «чистої» енергетики в Україні та пояснить переваги інвестування у ці проекти.

 

 

версія для друку