українська російська англійська
16 листопада Володимир Гройсман візьме участь у міжнародній конференції "Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики"

16 листопада Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман візьме участь у міжнародній конференції «Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики».

Захід відбудеться за спільної ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів, Національного агентства з питань державної служби, Представництва Європейського Союзу в Україні та Програми ЄС-ОЕСР з підтримки вдосконалення врядування та менеджменту SIGMA.

Початок: 10:00.

Місце проведення: вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів України.

Вхід до 9:45 за паспортами та редакційними посвідченнями.

Акредитація ЗМІ здійснюється до 17:00 15 листопада за тел.: 256-62-48 та e-mail:zmikmu@gmail.com.

 

Трансляція заходу за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw/feed?activity_view=6

 

 

 

Довідково

Метою заходу є обговорити прогрес у реформуванні державного управління України, завдання та виклики, які стоять перед Українською стороною у цьому процесі. Під час конференції представники Української сторони представлять досягнення у реформуванні сфери адміністративних послуг, державної служби та реформи міністерств.               

Конференція стане формальним початком повної і глибокої оцінки стану справ у системі державного управління з участі Програми SIGMA, проведення якої передбачено Планом заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки. Результати цієї оцінки будуть оприлюднені у липні 2018 року та дозволять оновити завдання та заходи Стратегії реформування державного управління України.

До участі у конференції запрошені міністри та народні депутати України, державні секретарі міністерств, офіційні представники Сторони ЄС, Програми SIGMA, громадянського суспільства, експертного середовища, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу. Крім того, у рамках заходу відбудеться презентація державним секретарям міністерств технічних аспектів повної і глибокої оцінки стану справ у системі державного управління.

 

Захід відбудеться у форматі панельних дискусій.

Програма заходу додається.

Підхід до ЗМІ учасників першої панелі відбудеться об 11:30.

 

версія для друку