українська російська англійська
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

21.11.2017 | 16:09 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, враховуючи зміни до Порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради державного унітарного підприємства та їх призначення, а також проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, що пропонуються суб’єктом управління об’єктами державної власності до обрання на посаду незалежних членів наглядової ради, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 867, та на підставі Протоколу № 4 засідання Комісії з конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради державного унітарного підприємства та їх призначення, а також проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, що пропонуються суб’єктом управління об’єктами державної власності до обрання на посаду незалежних членів наглядової ради від 17.11.2017, вносить зміни до оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ «Магістральні газопроводи України» в частині продовження прийняття заяв щодо участі у конкурсному відборі до 15 грудня 2017 року.

 

Заяви та документи щодо участі у конкурсному відборі приймаються з дня опублікування до 16 годин 15 хвилин  15 грудня 2017 року.

Заяви та документи приймаються за адресою: Міненерговугілля, 01601, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 4, каб. 504а (пн.-чт: з 08.30 до 17.30, птн: з 08.30 до 16.15).

Заяви та документи надсилаються на електронну пошту: svitlana.kovalenko@mev.gov.ua

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: (044) 594-65-33, konkursNR@mev.gov.ua

 

Детальніше за посиланням:

http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/uk/publish/article?art_id=245255977&cat_id=245196754

 

ПЕРЕХІД НА АНГЛІЙСЬКУ ВЕРСІЮ

 

версія для друку
Анонси
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
12 грудня - засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів НАЗК
12 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби