українська російська англійська
Від початку року 50 дітей-сиріт в Одеській області отримали житло
29.11.2017 | 17:54
ОДЕСЬКА ОДА

Від початку 2017 року 50 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали житло в Одеській області. Для порівняння, за весь 2016-й власні квадратні метри отримали 18 таких дітей. Придбання житла відбувалося в межах реалізації «Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2016-2018 роки», місцевих програм та інших джерел. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

«До кінця року плануємо цю цифру ще збільшити. Фінансування відбуватиметься за рахунок субвенції, яку виділили з державного бюджету. ЇЇ розмір становить понад 36 мільйонів гривень. Наше завдання — створити належні умови для тих, хто залишився без батьківського піклування. Чужих дітей не буває», – підкреслив Максим Степанов.

За поточний період 2017 року найбільшу кількість житла для дітей соціально незахищених категорій придбали у Лиманському районі — 10 одиниць. Далі йдуть Іванівський, Болградський та Кілійський райони — по 5 одиниць. В Овідіопольському, Біляївському районах, містах Чорноморськ, Южне та Одеса придбали по 3 одиниці житла. Ананьївський, Березівський та Великомихайлівський райони - кожен забезпечили по 2 одиниці. В Арцизькому, Окнянському, Роздільнянському районах та місті Ізмаїл – по 1 одиниці житла.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"