українська російська англійська
7-8 грудня у Литві Голова Держенергоефективності презентуватиме інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

З 7 по 8 грудня 2017 р. у складі офіційної делегації України Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у Литві.

Зокрема, 7 грудня Сергій Савчук здійснить візит до м. Каунас (Литва), де ознайомиться з роботою біоТЕЦ потужністю 5 МВт електричної та 30 МВт теплової енергії, а також проведе переговори з компанією «Enerstena» (http://www.enerstena.lt), яка встановлювала обєкт.

Вже 8 грудня Голова Агентства буде брати участь у пленарному засіданні III Українсько-литовського економічного форуму. Форум відбудеться за участю Президента України Петра Порошенка та Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте, представників Урядів та бізнес-асоціацій обох країн.

Виступаючи, Голова Агентства презентуватиме досягнення України у відновлюваній енергетиці та перспективи створення спільних «зелених» проектів за участю литовських інвесторів.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністра інфраструктури та керівників підвідомчих організацій
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
14 грудня - прес-конференція за участі Міністра інфраструктури щодо створення національної авіакомпанії
13 грудня - презентація національних рекомендацій зі здорового харчування
13 грудня - круглий стіл "Робота журналістів та працівників підрозділів МВС під час проведення публічних заходів та у зв'язку із нормами закону "Маски-шоу стоп!"