українська російська англійська
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

У рамках проекту «Зміцнення управління державними ресурсами» щодо впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (далі – HRMIS) Національне агентство України з питань державної служби оголошує конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS.

Тривалість роботи буде охоплювати 3 місяці, якщо інше рішення не буде прийняте шляхом внесення змін до договору.

Якщо проект буде розширений, НАДС може продовжити договір шляхом переговорів, за умови задовільної роботи консультанта.

Детально з вимогами до індивідуального консультанта можна ознайомитись на сайті: http://nads.gov.ua/page/spivpracya-zi-svitovym-bankom.

Вимоги до індивідуального консультанта:

вища освіта у сфері соціальних наук/інформаційних технологій та приватного або державного управління;

досвід роботи мінімум у трьох великих IT проектах впровадження ІСУЛР у приватному або державному секторах;

добрі комунікаційні та аналітичні навички;

досвід розробки подібних технічних специфікацій для придбання та встановлення ІСУЛР (бажано під проекти Світового банку).

знання української та англійської мови на робочому рівні є обов’язковими.

При направлені резюме та супровідного листа консультант повинен надати інформацію, яка підтверджує його досвід у зазначених сферах.

Консультанта буде обрано на умовах відкритого конкурсу. Прийом документів триває до 20 грудня 2017 року.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: вул. Прорізна, 15, Київ, 01601, Україна, тел.: 380442784925, +380442790529, Наталя Зінченко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності дорадчих органів та зв'язків з громадськістю управління стратегічного планування та аналізу політики НАДС.

Заявки на участь у конкурсі чекаємо до 20 грудня 2017 року на електронну адресу: felyust@ukr.net, або в письмовому вигляді на адресу, зазначену вище.

 

версія для друку