українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко обговорив з ректорами реформу фінансування вищих навчальних закладів
13.12.2017 | 17:10
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр України В’ячеслав Кириленко провів чергове засідання робочої групи з питань реалізації положень Закону України «Про освіту», які стосуються вищої освіти. У засіданні взяли участь Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень та інші ректори провідних навчальних закладів України.

Учасники робочої групи розглянули напрацьовані МОН проекти Концепції економічної діяльності вищих навчальних закладів України та проекти законів щодо імплементації  Закону України «Про освіту» в частині  економічних та фінансових відносин  у сфері вищої освіти.

Під час обговорення члени робочої групи висловили пропозиції та зауваження до зазначених документів та окреслили основні принципи, які мають бути враховані під час подальшої роботи з імплементації Закону України «Про освіту» в частині  економічних та фінансових відносин  у сфері вищої освіти.

 

версія для друку