українська російська англійська
Для інвесторів створюються європейські умови роботи в будівельному секторі України, - Голова Держархбудінспекції
14.12.2017 | 17:47
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Сьогодні Держархбудінспекція змінює формат роботи з учасниками будівельного ринку на засадах прозорого та відкритого партнерства. На цьому наголосив 14 грудня Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев під час зустрічі з бізнес-спільнотою Американської торговельної палати в Україні.

Олексій Кудрявцев зауважив, що ДАБІ зацікавлена в кожному проекті, нових інвестиціях в будівництво. Адже це шлях до вирішення інфраструктурних питань, збільшення кількості робочих місць, нарощування обсягів виробництва та забезпечення стабільних надходжень до бюджетів різних рівнів. Тож Держархбудінспекція зорієнтована на усунення будь-яких перешкод в отриманні дозволів на будівництво, особливо для стратегічних компаній, що впливають на економічний розвиток країни: «Наша ціль не знайти якісь помилки чи невідповідності в документації й повернути її на доопрацювання, а, навпаки, сприяти належному початку будівництва, допомогти з усуненням недоліків при виконанні робіт, а у кінцевому результаті – прийняти готовий об’єкт в експлуатацію. Адже саме такий формат взаємодії зможе забезпечити ефективну роботу будівельного сектору України».

Для того, щоб виявити основні труднощі, з якими зіштовхуються інвестори при оформленні документів на будівництво, та усунути будь-які можливі бюрократичні перешкоди Держархбудінспекція постійно аналізує ситуацію з проходженням дозвільних процедур на місцях, здійснює зріз ефективності роботи територіальних органів ДАБІ та веде відкритий діалог з представниками бізнесу.

«Закликаю інвесторів, представників бізнес-середовища не замовчувати проблеми: ми зацікавлені вивчити кожне питання та допомогти у його вирішенні, надати необхідну консультаційну допомогу в оформленні докуме