українська російська англійська
Володимир Кістіон привітав Міненерговугілля з 55-річчям та всіх енергетиків з професійним святом
22.12.2017 | 15:22
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон від імені Уряду України привітав енергетиків з професійним святом та Мінерговугілля з 55-річчям.

Віце-прем’єр пригадав минулорічну зиму –  вугільну блокаду на Донбасі, перший опалювальний сезон без російського газу, вимушений надзвичайний стан в енергетиці, чи не щоденні наради зі звірки годинників «а що у нас з вугіллям?».

«Спільними зусиллями, титанічною працею нам вдалося перезимувати і стабільно пройти опалювальний сезон. І все це завдячуючи злагодженій роботі українських енергетиків», - наголосив Володимир Кістіон.

За його словами, найбільш показові результати цього року – це скорочення споживання антрациту за рахунок переведення антрацитових блоків українських ТЕС на газову групу; схвалення програмного документа, який окреслює комплекс широкомасштабних реформ в енергетиці – Енергетичної стратегії України, початок будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива в Чорнобилі, який стримували останніх 13 років.

«Попереду не менш важливіші завдання. Ми маємо запустити новий ринок електроенергії, реформувати вугільну галузь – зробити її самодостатньою з гідною оплатою праці працівників, якісно імплементувати Енергетичну стратегію України та закласти міцні підвалини для енергетичної незалежності нашої держави», - резюмував Володимир Кістіон.

 

версія для друку