українська російська англійська
Глава Уряду провів телефонну розмову з новопризначеним Прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким
27.12.2017 | 17:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з новопризначеним Прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким, побажав успіхів на новій посаді та запросив наступного року відвідати з візитом Україну.

Володимир Гройсман підкреслив, що Київ був і залишається відкритим та готовим до плідної і стратегічної співпраці з Польщею, яка є одним з ключових партнерів нашої держави в Європі та світі.

«Ми відкриті та готові до конструктивної взаємодії з метою вирішення усіх, у тому числі і проблемних питань і рухатися вперед, зміцнюючи наше партнерство», - підкреслив Володимир Гройсман.

В ході розмови глави урядів обговорили низку важливих питань, у тому числі щодо продовження політики санкцій проти країни-агресора, щодо формування порядку денного членства Польщі у РБ ООН на 2018-2019 роки, передусім у контексті питання миротворчої місії на Донбасі, а також щодо спільних позицій у загальноєвропейських енергетичних питаннях та питаннях зближення з НАТО.

Сторони також відзначили готовність до подальшої реалізації проектів розбудови прикордонної інфраструктури, передусім у питаннях комфортного перетину кордонів, а також бажання обговорювати питання спільного історичного минулого.

«Отже, порядок денний у нас великий, і я ще раз хочу підтвердити свою готовність до активного діалогу з Вами з метою подальшого поглиблення взаємовигідної співпраці між нашими країнами», - підкреслив Володимир Гройсман.

 

версія для друку