українська російська англійська
За державної підтримки протягом трьох років громади реалізували майже 5 тисяч інфраструктурних проектів, - Геннадій Зубко
23.01.2018 | 16:34
Служба Віце-прем'єр-міністра України,

У партнерстві держави та громад протягом 2015-2017 років реалізовано 4898 інфраструктурних проектів. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках підсумкової прес-конференції.

«Це об’єкти дорожньої інфраструктури, дитячі садочки і школи, спортивні майданчики і об’єкти культури», - повідомив він.

Геннадій Зубко наголосив на зміні методики оцінки і моніторингу регіонів. «Переходимо до двох ключових напрямків – індексів людського розвитку і конкурентоспроможності регіонів. Формування комфортного життєвого простору у громадах є інвестицією у їхнє зростання», — зазначив урядовець.

За словами присутнього на заході Вадима Гаєва, голови першої в Україні ОТГ у  Новопскові, важливим завданням реформи є не лише забезпечити комфорт у будівлях шкіл чи медичних закладів, але надати якісні освітні та медичні послуги. «З цією метою запроваджуємо навчання іноземних мов, забезпечуємо доступ до мультимедійних технологій навчання», - наголосив він.

 

версія для друку