українська російська англійська
В Україні буде створено прозорий єдиний реєстр всіх лікарських засобів
02.02.2018 | 17:17
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Уряд разом з Державним експертним центром Міністерства охорони здоров'я України працює над розробкою прозорого єдиного номенклатурного реєстру всіх лікарських засобів. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко під час зустрічі з представниками регіональних засобів масової інформації 2 лютого у Будинку Уряду.

«Зараз працюємо з Державним експертним центром Міністерства охорони здоров'я України, щоб зробити прозорий реєстр з номенклатури всіх лікарських засобів», - сказав Олександр Саєнко.

За його словами, це буде єдина інтегрована он-лайн база, яка дозволить простежити: за якими цінами будуть закуповуватися лікарські засоби всіма регіональними бюджетами, а також буде видно залишки медикаментів у лікарнях.

Він наголосив на ефективності державних закупівель через систему «Прозоро». 

Міністр  повідомив, що зараз в містах успішно працює програма «Доступні ліки», яку за дорученням Прем’єр-міністра планується поширити на сільську місцевість. На дану програму у Держбюджеті-2018 передбачено 1 млрд грн. На розвиток кардіологічних центрів виділено 150  млн грн.

 

версія для друку