українська російська англійська
Юні українці відправилися на першу Всесвітню зимову Гімназіаду
05.02.2018 | 18:44
Міністерство молоді та спорту України

5 лютого у французькому Греноблі стартує перша Всесвітня зимова Гімназіада. Змагатися за нагороди серед учасників з понад 30 країн світу будуть й юні українські спортсмени.

Сьогодні рейсом до Франції на ці престижні змагання відправилася  біатлонна команда. Побажання вдалих стартів від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова спортсменам-школярам передав директор департаменту олімпійського спорту Роман Вірастюк.

«Бажаю вам продемонструвати свої найкращі якості та вміння і в умовах високої конкуренції досягнути значних спортиних результатів. Сподіваюсь, що своїми перемогами ви примножите спортивну славу України на міжнародній арені, порадуєте своїх наставників і рідних», - йдеться у зверненні Міністра до учасників  Всесвітньої зимової Гімназіади.

 Успіхів юній зміні бажали й дорослі біатлоністи, які наразі готуються до головних стартів чотириріччя в олімпійському Пхьончхані. Тож передали свої побажання разом з синьо-жовтим прапором та підписами на ньому від усієї олімпійської біатлонної збірної.

 

версія для друку