Столичні випускники отримають документи про загальну середню освіту на початку травня
24.01.2012 | 17:15
Київська МДА
 

Навчальний рік для столичних випускників завершиться раніше – атестат про загальну середню освіту учні випускних класів отримають вже 12 травня. Скорочення терміну навчання пов’язано з проведенням у Києві чемпіонату Європи з футболу. Про це розповіла начальник головного управління освіти і науки Віра Горюнова.

Навчальні заняття в 11-х класах завершаться 3 травня, а випускні вечори пройдуть 12 травня. З 4 до 11 травня учні здаватимуть державну підсумкову атестацію для вступу у вищі навчальні заклади.

Учні 9-х класів навчатимуться до 14 травня, а державна підсумкова атестація відбуватиметься з 15 до 30 травня. Решта школярів, 1-8 та 10-х класів навчатимуться у звичному режимі до 25 травня. Державна підсумкова атестація учнів 4-х класів  відбудеться з 11 до 18 травня 2012 року.

Начальник головного управління освіти і науки наголосила, що жодним чином скорочення навчального року не стосуватиметься дитячих садочків. Для учнів початкової школи з 28 травня до 20 червня працюватимуть пришкільні оздоровчі табори. Організатори обіцяють забезпечити санаторне харчування і змістовний відпочинок. Столична влада забезпечить усі умови, які потрібні для відпочинку дітей, незважаючи на процес підготовки та проведення у Києві Євро-2012. Винятком можуть стати центральні школи, які знаходяться біля стадіону. Для них будуть передбачені зміни режиму пришкільного оздоровлення – дітям запропонують відвідувати табори у школах цього ж району, або сусіднього.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244893011