У Кіровограді відкрито перинатальний центр
31.01.2012 | 18:34
Кіровоградська ОДА
 

31 січня на Кіровоградщині із робочою поїздкою побував Глава держави. Ключовим об’єктом поїздки став перинатальний центр, старт будівництва якого Віктор Янукович дав трохи більше року тому.

Під час церемонії відкриття перинатального центру Президент наголосив, що сьогодні відкривається перший в Україні заклад в рамках реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства».

«Це знакова подія не лише для Кіровоградщини, а й в цілому для України, - наголосив Віктор Янукович, - якщо держава візьме під свою опіку людину від самого народження - в нас буде майбутнє».

 Президент відзначив вагомий внесок меценатів у реалізації проекту у Кіровограді. Він подякував, зокрема, Віктору Пінчуку, благодійний фонд якого в рамках програми "Колиски надії" оснастив сучасним обладнанням відділення інтенсивної терапії новонароджених центру, а також голові облдержадміністрації Сергієві Ларіну за наполегливість у реалізації проекту.

«Ми не випадково відкриваємо на Кіровоградщині перший перинатальний центр, тому що найбільша ініціатива була саме від очільника цього регіону», - підкреслив Глава держави.

Віктор Янукович також вручив сертифікати на 20 рентгенапаратів для райлікарень, ангіограф для судинного центру кардіодиспансеру та три реанімобілі.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244920539