У Хмельницькій області відкрили сучасну дитячу консультацію
01.02.2012 | 09:43
Хмельницька ОДА
 

Продовжуючи добрі традиції в медичній галузі Хмельницького району, започатковані у минулому році, коли було відремонтовано операційний блок та акушерсько-гінекологічне відділення, голова Хмельницької райдержадміністрації Віктор Коліщак, голова Хмельницької районної ради Катерина Андрійчук та заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Тетяна Косовська 30 січня 2012 року, після реконструкції, відкрили дитячу консультацію при Центральній районній лікарні.

«Реконструйована консультація забезпечена новим сучасним обладнанням і надаватиме медичну допомогу найвищої якості. Новий корпус значно покращить умови лікування та перебування пацієнтів, до того ж найголовніших  пацієнтів – для матері та дитини», - підкреслив Віктор Коліщак.

На ремонт будівлі було витрачено майже 157 тис. грн. з районного бюджету. Вона створена за кращими європейським традиціями та дозволить розділити потоки дітей на хворих і здорових, тобто, якщо дитина не хворіє, а присутня лише для профілактичних заходів то вона в жодному випадку не буде пересікатись з тими дітками які потрапили сюди з вірусним захворюванням – за таким принципом побудована медицина всього Європейського союзу, а нині і Хмельницького району. Сьогоднішня подія засвідчила, що  реформа медичної галузі Президента України Віктора Януковича заснована на покращення якості послуг та забезпечення доступності медичних послуг всім, хто її потребує в дії.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244920813