Держлікслужба працює над удосконаленням системи контролю якості лікарських засобів
06.02.2012 | 12:21
Прес-служба Державної служби з лікарських засобів
 

Гарантування українським громадянам високої якості лікарських засобів є пріоритетним напрямом діяльності Державної служби України з лікарських засобів. На цьому наголосив Голова Державної служби України з лікарських засобів Олексій Соловйов в інтерв’ю передачі «Соціальний пульс» телеканалу «Тоніс».

Лікарські препарати – це особливий продукт. Саме тому державні органи, Держлікслужба України невпинно працюють над удосконаленням роботи системи контролю якості лікарських засобів. «За минулий рік, приміром, тільки в «Закон про лікарські засоби» було внесено вісім змін. Усі вони були спрямовані  на зближення законодавчих вимог, які регулюють обіг лікарських засобів в нашій країні до європейських. Одна з таких норм, яка, до речі, успішно працює в Європі – норма, що вимагає проведення передліцензійної перевірки на відповідність матеріально-технічної бази аптечного закладу до вимог Ліцензійних умов провадження діяльності», – зауважив Олексій Соловйов.

Це гарантуватиме пацієнту захист його прав на те, що дана конкретна аптека, яка претендує на отримання ліцензії, має відповідну матеріально-технічну базу, а її висококваліфікований персонал буде дотримуватися усіх вимог Ліцензійних умов, аби лікарські засоби не змінили свої якісні характеристики.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=244935995