На Дніпропетровщині покращують умови в амбулаторіях сімейної медицини
11.07.2012 | 13:47
Дніпропетровська ОДА
 

У рамках процесу модернізації охорони здоров’я, який триває на Дніпропетровщині, у Новомосковську реалізуються системні заходи з покращення якості медичної допомоги.

Велика увага приділяється розвитку первинної ланки медицини. З цією метою у Новомосковському центрі первинної медико-санітарної допомоги, який включає 7 амбулаторій та обслуговує понад 70 тис. населення, вже розпочаті ремонтні роботи. На ці цілі з обласного та місцевого бюджетів виділено близько 670 тис. грн. Окрім виконання ремонтних робіт безпосередньо у приміщеннях амбулаторій, передбачено проведення капітального ремонту ліфта в амбулаторіях № 2 та №3.  

«Завдяки процесу модернізації охорони здоров’я в амбулаторіях Новомосковська будуть створені усі необхідні умови для якісного лікування пацієнтів та ефективної роботи медичного персоналу», - сказав головний лікар Новомосковського центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Гінкота.

Хід виконання ремонтних робіт особисто перевірили міський голова Сергій Мороз, перший заступник міського голови з питань народногосподарського комплексу Олександр Козлов, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова та головний лікар Новомосковського Центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Гінкота.

Крім того, на позачерговому засіданні Новомосковського міськвиконкому розглядалося питання про придбання нового медичного обладнання для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, а також було прийнято рішення про виконання програми «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки.

Згідно з програмою «місцевих стимулів» для медичних працівників первинної ланки передбачені надбавки до заробітної плати, відшкодування проїзду в міському транспорті при виконанні функціональних обов’язків та створення корпоративної мережі мобільного зв’язку. На ці заходи з місцевого бюджету у 2012 році передбачено 136 тис. грн.

Програму «Місцеві стимули для медичних працівників первинної ланки м. Новомосковська на 2012-2014 роки» було затверджено 2 грудня 2011 року на сесії Новомосковської міської ради. Загальний обсяг фінансового забезпечення Програми становить 611,9 тис. грн.

 

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245381817