Раїса Богатирьова зустрілася з представниками провідної британської фармацевтичної компанії
12.07.2012 | 10:20
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
 

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова зустрілася з представниками однієї з провідних світових фармацевтичних компаній «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз» на їхнє прохання.

Під час зустрічі, у якій взяли участь Генеральний директор «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз Україна» Андрій Стогній, менеджер по зовнішнім зв’язкам «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз Україна» Марина Бучма, Повірений у справах Посольства Великої Британії Мартін Дей, а також заступники Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов та Роман Богачев, обговорювалися питання, пов’язані із функціонуванням фармацевтичного ринку України та співпраці між компанією та МОЗ.

Як зауважила Віце-прем’єр-міністр, за рівнем розвитку фармацевтичної галузі та потенціалом вітчизняних виробників медичних препаратів Україна не поступається багатьом з європейських країн. При цьому Раїса Богатирьова підкреслила, що домінуючим при розробці, дослідженнях, виробництві та використанні лікарських засобів є фактор, спрямований на захист здоров’я людини. Водночас Україна потребує тих препаратів, які виробляються іноземними компаніями, в тому числі «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз».

«ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз», за словами керівника її представництва в Україні, є однією з небагатьох фармацевтичних компаній, які ведуть дослідження з метою створення як лікарських засобів, так і вакцин. «Наша місія полягає в поліпшенні якості життя людей, наданні їм можливості робити більше, почуватися ліпше і жити довше», – зазначив Андрій Стогній.

Одним з пріоритетів діяльності Міністерства охорони здоров’я України є імунопрофілактика, наголошувалося під час зустрічі. Важливість імунопрофілактики як основи збереження здоров’я нації є наріжним каменем реформ охорони здоров’я, започаткованих Президентом України. Представники компанії «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз» повідомили про те, що їхніми фахівцями розроблено матеріали, які спрямовані на вироблення у людей позитивного ставлення до імунопрофілактики та висловили готовність передати їх Міністерству охорони здоров’я України.

 Крім того, співрозмовниками було досягнуто домовленості про надання з боку «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз» інформації щодо моніторингових центрів з контролю над інфекційними та неінфекційними захворюваннями. «Ми готові скористатися досвідом ваших фахівців щодо роботи подібних центрів, а також зацікавлені в якісних препаратах та довгостроковому партнерстві», – зауважила Раїса Богатирьова.

Довідково:

«ГлаксоСмітКляйн Фармасьютикалз» (GlaxoSmithKline Plc.) – друга в світі за обсягом виробництва фармацевтична компанія, штаб-квартира якої розташована у Великобританії. Крім фармацевтики, займається мікробіологією. Виробляє препарати за такими терапевтичними напрямками: респіраторні захворювання, онкологія, ВІЧ/СПІД, діабет, психічні розлади, профілактика інфекційних захворювань (вакцини для різних вікових груп). Займається розробкою та виробництвом інноваційних вакцин, включаючи профілактичні та педіатричні вакцини. Продукція компанії розповсюджується в більш ніж 170 країнах світу. Загальна чисельність співробітників компанії в світі перевищує 99 тисяч чоловік.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245383173