Уряд у середу прийме ряд рішень щодо покращення ситуації на дорогах
06.08.2012 | 13:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Кабінет Міністрів у середу, 8 серпня, прийме ряд рішень, які дозволять зменшити аварійність на дорогах. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров  під час відвідання автошколи з підготовки водіїв транспортних засобів.

«У середу ми заслухаємо на засідання Кабінету Міністрів Міністерство внутрішніх справ, начальника вітчизняної Державтоінспекції, представників громадських організацій. Ми маємо намір вжити цілий ряд заходів, які крок за кроком дозволять підвищити безпеку на дорогах», - сказав Микола Азаров.

За його словами, ці заходи підвищать відповідальність за дотримання правил дорожнього руху водіями та вимоги до працівників ДАІ.

«Нам необхідно знайти оптимальне рішення щодо ситуації, яка у нас склалася на дорогах, і тих структур, які повинні забезпечувати безпеку дорожнього руху. Нам потрібно з однієї сторони підвищувати якість роботи ДАІ, підвищувати відповідальність їх працівників, а з іншого боку – необхідно зробити все, щоб наші водії не порушували написані кров’ю правила безпеки», - зазначив Микола Азаров.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245456665