Схвалено Концепцію Державної цільової програми підвищення безпеки дорожнього руху
09.08.2012 | 17:00
прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

Кабінет Міністрів України 8 серпня схвалив Концепцію Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року.

Документом визначено основні засади та напрямки, на основі чого буде розроблено комплексну Програму, що дозволить у період до 2016 року реалізувати заходи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху.

«Головною метою програми є зниження рівня аварійності та тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, створення безпечних та комфортних умов руху транспортних засобів на вулично-дорожній мережі, а також удосконалення системи державного управління безпекою дорожнього руху», - зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Черних.

Спеціалісти вважають, що в результаті реалізації програми вдасться досягти зменшення на 25-30 відсотків числа потерпілих, які загинули внаслідок дорожньо-транспортних пригод, тим самим наблизивши рівень безпеки дорожнього руху в Україні до середньоєвропейського.

Під час розроблення Програми передбачається урахувати норми законодавства та досвід країн Європейського Союзу у сфері підвищення безпеки дорожнього руху, удосконалення організації дорожнього руху та системи підготовки водіїв, розвиток системи надання допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах, а також підвищення рівня правосвідомості українських громадян: усвідомлення ними необхідності дотримання вимог безпеки дорожнього руху.

Проект нормативного акту розроблено фахівцями МВС України на виконання положень Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженої Указом Президента України. Крім того, розробка цього нормативного акту також була передбачена положеннями Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року № 140.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245468171