Київ гарантує збереження надбавки освітянам у новому навчальному році
27.08.2012 | 15:43
Київська МДА
 

Збереження 20-відсоткової муніципальної надбавки до заробітної плати співробітників бюджетної галузі, зокрема, працівників освіти – принципова позиція київської влади. Про це під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації заявив голова КМДА Олександр Попов.

«Ми гарантуємо освітянам збереження 20-відсоткової надбавки не лише протягом наступного бюджетного року, але й на майбутнє. Адже рівень життя в Києві значно відрізняється від, наприклад, рівня життя в районному центрі тієї чи іншої області, а заробітна плата визначається однакова для всіх працівників освіти. Саме тому одне з питань, які ми запропонували киянам на референдум, – це питання встановлення обов’язкових надбавок. І якщо ми отримаємо позитивний результат на голосуванні, то це серйозний аргумент для корегування наших бюджетних взаємовідносин», – наголосив Олександр Попов.

На необхідності гарантій збереження муніципальної надбавки наполягає і міська профспілка освітян. Зокрема, її голова Олександр Яцунь зауважив, що це принципова складова підвищення якості освіти у місті та рівня соціального захисту педагогів.

«20-відсоткова муніципальна надбавка це і є «соціальна подушка» для всіх працівників нашої галузі. У середньому це більше 300 гривень, які щомісяця додатково отримують вчителі, вихователі та інші працівники галузі освіти», – сказав Олександр Яцунь.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245523562