Дмитро Табачник взяв участь у педагогічній конференції на Дніпропетровщині
27.08.2012 | 16:10
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту
 

У Дніпропетровській області за участю Міністра освіти й науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Вілкула пройшла конференція педагогічних працівників.

На конференції підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік. Також у рамках заходу відбулася виставка досягнень освітян регіону на тему: «Початкова школа на Дніпропетровщині – впевнений старт». На виставці педагоги області представили результати реалізації національних та регіональних освітніх проектів.

У роботі конференції взяли участь голова обласної ради Євген Удод, народний депутат Олег Зарубінський, заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, начальник головного управління освіти та науки облдержадміністрації Олександр Демчик, а також керівництво міст і районів Дніпропетровщини та більше тисячі освітян регіону.

«Дніпропетровська область – абсолютний лідер з розвитку усіх ланок освіти та IT-технологій. Це єдина область, де усі заклади освіти повністю підключені до Інтернету», - сказав Дмитро Табачник.

Міністр також зазначив, що в Дніпропетровській області реалізується унікальний проект – «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Зокрема, завдяки управлінському порталу Центра освіти Дніпропетровщини і керівники закладів освіти, і вчителі, і батьки можуть контролювати навчальний процес.

«Завдяки підтримці нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, Уряду, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту й особисто Міністра Дмитра Табачника, ті цілі, які стоять перед обласною владою та освітянами, будуть реалізовані. Я вітаю всіх з наступаючим новим навчальним роком, який стане важливим етапом у розвитку Дніпропетровщини та всієї України», – сказав Олександр Вілкул.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245523871