На Волині відкрили "Університет третього віку"
02.10.2012 | 16:36
ВОЛИНСЬКА ОДА
 

2 жовтня на Волині  у м. Володимир-Волинський урочисто відкрили "Університет третього віку", який працюватиме при територіальному центрі соціального обслуговування.  Такий інноваційний проект  має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж усього життя, в тому числі – людей похилого віку.

Навчання  тут безоплатне, а надання пенсіонерам соціально-педагогічної послуги для підтримки фізичних, психологічних та соціальних здібностей не потребує залучення додаткових коштів, адже з людьми займатимуться як спеціалісти місцевого терцентру, так і викладачі-волонтери.  До організації навчання залучені викладачі мистецьких шкіл міста, наукові співробітники історичного музею, заповідника "Стародавній Володимир". Принцип "рівний-рівному" є одним із основоположних в організації такого навчання, викладатимуть також люди похилого віку, які мають досвід та освіту, обізнані з тематикою, передбаченою програмою.

В університеті працюватимуть два факультети: "Мистецький" та "Історико-краєзнавчий".  Надаватимуться ці послуги також на базі освітніх закладів Княжого міста та історичного музею.

Максимальний набір у групу - до 25 осіб. На сьогодні до участі у навчальному курсі зголосилося вже 15 слухачів, проте заяви від охочих пенсіонерів продовжують інтенсивно надходити.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245648746