Юридичні послуги на Рівненщині стали доступнішими
04.01.2013 | 16:10
Рівненська ОДА
 

У Рівненській області запрацював центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Роботу новоствореного закладу перевірила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. На конкурсній основі підібрали 78 фахових адвокатів у різних районах Рівненщини. Вони надаватимуть юридичні послуги соціально вразливим категоріям краян безкоштовно. Натомість із держбюджету виділили 460 тисяч гривень на оплату їх праці. Безоплатна правова допомога буде якісною: за нарікання на професіоналізм чи повноту юридичного супроводу адвоката можуть позбавити ліцензії на ведення практики.

Відтак, люди, котрі донині не могли найняти фахового юриста, відтепер мають безкоштовну кваліфіковану юридичну допомогу. Зокрема, при затриманні правоохоронці повідомляють фахівців новоствореного центру, які чергують цілодобово. Вони ж відразу призначають адвоката, який може якнайшвидше прибути на допомогу.

Так, послугами безкоштовного захисника вже скористалися в Сарнах, їх надавав місцевий фаховий юрист, із яким уклали договір. У перспективі юридична допомога для краян ставатиме ще доступнішою. Якщо нині заручитися підтримкою захисника центру можуть лише затримані за підозрою в скоєнні кримінального чи адміністративного злочину, то вже з 2014-о адвоката також нададуть людині, яку звинувачують в цивільних правопорушеннях.

Водночас впродовж року на Рівненщині також планують створити додаткові міжрайонні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги – у містах Дубно, Сарни та Кузнецовськ.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245938709