Рівень освіти в Україні є дуже високим і загальновизнаним у світі, - Радник Посольства Франції
18.06.2013 | 09:14
Прес-служба Міністерства освіти і науки
 

17 червня 2013року відбулася зустріч Першого заступника Міністра освітиі науки України Євгена Суліми з Радником з питань культури і співробітництва Посольства Франузької Республіки в Україні Еріком Тозатті, Аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Віржіні Вільшанж та Аташе з питань наукового та університетського співробітництва Зієрі Дхорне.

Під час зустрічі сторони обговорили низку актуальних питань щодо актівізації співробітництва України та Французької Республіки в галузі освіти.

«Дружні та робочі стосунки між Міністерством освітиі науки України та Посольством Французької Республіки в Україні завжди були на високому рівні. І ми повинні разом з вами продовжувати ці відносини, розуміючи, що наша співпраця є запорукою подальшого розвитку взаємовідносин між нашими європейськими деражвами – Україною та Францією», - наголосив Євген Суліма.

У свою чергу, Радник з питань культури і співробітництва Посольства Французької Республіки в Україні Ерік Тозатті зазначив: «Свіпробітництво в галузі науки і освіти між нашими двома країнами для нас важливе. Якість студентських обмінів між Францією та Україною є дуже високою. На сьогодні вона досягла такого рівня, коли ми маємо формалізувати це співробітництво. По-перше, завдяки сприянню Міністерства ми створили програму підготовки кадрів з іноземної мови. По-друге, ми повинні активізувати нашу співпрацю щодо підготовки документу про взаємне визнання дипломів. Адже рівень освіти в Україні є дуже високим і загальновизнаним у світі».

На що Перший заступник Міністра зазначив, що Міністерством вже підготовлено проект відповідної міжурядової угоди і очікується відповідь французької сторони.

Представники Посольства Французької Республіки в Україні повідомили, що  отримали принципову згоду з боку Міністерства освіти і науки Франції щодо переходу до завершальної стадії переговорів з підписання зазначеної угоди.

Окрім того, під час зустрічі обговрено питання налагодження співпраці щодо підготовки учителів французької мови у вищих педагогічних навчальних закладіах України; дистанційної освіти; сприяння у встановлені прямих контактів між вищими навчальними закладами обох держав.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246444175