У рамках пілотного проекту гіпертоніків на Сумщині обслуговує 310 аптек
28.06.2013 | 09:30
Сумська ОДА
 

У рамках реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в області функціонує 310 аптек.

«У 2013 році виділено 4202,2 тисячі гривень на фінансування часткового відшкодування вартості лікарський засобів для лікування осіб, хворих на гіпертонію. З початку року 57454 тисячі хворих отримали лікарські засоби», – зазначила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко під час засідання у форматі «круглого столу» щодо стану реалізації в області пілотного проекту.

Особливо вона відмітила райони, які найкраще виконали план часткового відшкодування лікарських засобів, а саме: Краснопільський – 127%, Липоводолинський – 132%, Серединобудський – 110%, Недригайлівський – 105%.

«Ми повинні залучити до пілотного проекту всі аптечні заклади області, незалежно від форм власності, та збільшити кількість аптек, які можуть здійснювати виготовлення лікарських засобів в аптечних умовах, насамперед в сільській місцевості», – наголосила Тамара Іщенко.

Вона наполягає також на посиленні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед пацієнтів лікарень та відповідальності медичних та фармацевтичних працівників за те, щоб всі хворі отримували лікарські засоби за виписаними рецептами за зниженою ціною.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246472396