Держінвестпроект 9 липня презентує результати першого етапу Національного проекту "Відкритий світ"
05.07.2013 | 10:55
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
 

9 липня об 11:00 у Київському Будинку вчителя Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами проведе громадську презентацію та обговорення підсумків першого етапу реалізації Національного проекту «Відкритий світ», який вже реалізується у 54 школах в усіх областях України.

Продовжуючи традицію відкритості та публічності, представники Держінвестпроекту, за участі представників компаній – виробників обладнання та інтеграторів, повідомлять про стан реалізації Національного проекту «Відкритий світ», нададуть відповіді на усі питання зацікавленої аудиторії щодо технологій, бюджету та обладнання, яке вже надійшло в школи України, а також - подальших планів Нацпроекту.

Окрім того, під час заходу буде презентовано поточний звіт та методологію п’ятої за величиною у світі міжнародної консалтингової компанії «BDO», яка провела оцінку першого етапу реалізації проекту та проаналізувала його організаційні, фінансові та технологічні аспекти.

Участь у заході візьмуть: Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів, Керівник Нацпроекту «Відкритий світ» Руслан Свірський та представники компаній-партнерів проекту.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246495737