Проект надання адміністративних послуг через поштові відділення стартував на Луганщині
15.07.2013 | 16:20
ЛУГАНСЬКА ОДА
 

На сьогодні Президент України Віктор Янукович ставить перед відповідальними структурами завдання максимально спростити доступ населення до отримання адміністративних послуг. В рамках цієї роботи в Луганській області стартував проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».

Реалізація проекту на Луганщині здійснюється на базі 404 відділень поштового зв’язку (з 645 існуючих), через які населенню пропонується вже 57 видів адміністративних послуг. Перелік рекомендований і узгоджений з Луганським центром адміністративних послуг як найбільш прийнятний для даного проекту і включає в себе такі адмінпослуги, як реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, надання виписки з єдиного державного реєстру, присвоєння поштової адреси та отримання документа для підтвердження стажу роботи тощо.

До вересня поточного року планується впровадити проект у всіх 645 відділеннях поштового зв’язку області, при цьому очікується до грудня розширити перелік адміністративних послуг, що надаються через пошту, до 80.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246518802