На Житомирщині показник малюкової смертності зменшився на 9,3%
22.07.2013 | 16:10
Житомирська ОДА
 

За рік існування Житомирського обласного перинатального центру у закладі відбулося 3807 пологів і народилося 3854 дитини. 27 % із усієї кількості пологів на Житомирщині відбуваються саме в обласному перинатальному центрі, причому лише 5 % становлять пологи без патологій, а натомість у близько 95 % жінок – середня та важка патологія. Саме на обслуговуванні останніх головним чином і спеціалізується центр.

Нині фахівці Центру обслуговують не лише жительок області, а й допомагають народжувати іногороднім пацієнткам. Зокрема протягом останніх місяців до Житомирського обласного перинатального центру звернулися породіллі з Харківської, Миколаївської та Сумської областей.

У медичному закладі функціонує відділення постінтенсивного догляду та виходжування недоношених новонароджених. Так, із 23 дітей масою до 1000 г, котрі народилися на Житомирщині, усі народжені в обласному перинатальному центрі. Завдяки досвіду медичного персоналу в області покращилася виживаність маловагових дітей, – показник малюкової смертності зменшився на 9,3 %.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246537250