О. Вілкул привітав рятувальників та пожежників з перемогою на Чемпіонаті світу
07.10.2013 | 16:17
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра
 

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул привітав рятувальників та пожежників із завоюванням 1-го місця на Чемпіонаті світу з пожежно-рятувального спорту в Південній Кореї.

«Українські рятувальники та пожежники знову підтвердили свій високий професіоналізм. На Чемпіонаті світу з пожежно-рятувального спорту в Південній Кореї вони посіли 1-е місце. Від душі вітаю. Так тримати!» - написав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на своїй сторінці у Фейсбуці.

9-ий Чемпіонат світу з пожежно-рятувального спорту «Чинджу-2013»проходив 3-5 жовтня у Республіці Корея і проводився в 4 етапи: подолання 100-метрівки з перешкодами, пожежна естафета, підйом по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної вежі та бойове розгортання.

За підсумками Чемпіонату перше місце посіли українці, друге - білоруси, третє - чехи.

Ця перемога – вже друга в історії участі української збірної в Чемпіонаті світу з пожежно-рятувального спорту. Перший раз українці здобули перемогу в 2010 році, коли 6-й Чемпіонат світу відбувався на українській території - у місті Донецьк.

Також у серпні цього року на 4-му Чемпіонаті світу з пожежно-прикладного спорту серед юніорів у Росії українська юнацька збірна посіла 3-є місце.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://crimea-portal.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246742979